DVOJKOMBINÁCIE

5 položiek celkom

Cena

499700
1499700
Moon Resea S 2021 2v1
Tip
ZadarmoZadarmo
od €499,90

Spoľahlivý kočík s kompaktnými rozmermi a s parádnym dizajnom? Tak to je Moon Resea S, priatelia. Toto je kočík, ktorý sa radí medzi najlepšie vo svojej kategórii. Ideálny...

+ ďalšie
Kód: 86/BLA
Moon Style 2021 2v1
Tip
ZadarmoZadarmo
Moon Style 2021 2v1
SKLADOM (1 ks)
od €599,90

Moon Style je dnes už pojmom medzi kombinovanými kočíkmi. Od uvedenia na trh si ho obľúbilo množstvo rodičov. Medzi jeho hlavné vlastnosti patria štýlový dizajn a unikátny...

+ ďalšie
Kód: 89/BLA
Nuova air antra hlboká vanička
ZadarmoZadarmo
Moon Nuova Air 2021 2v1
DODÁME DO 4 PRACOVNÝCH DNÍ
€649,90

NUOVA AIR - to je model s nafukovacími kolesami, ktorý Vás zaujme skvelou schopnosťou jazdy v náročnejšom teréne, komfortom, stabilitou a vysokou životnosťou.

+ ďalšie
Kód: 77/BLA
Moon N° ONE 2021 2v1
Novinka
ZadarmoZadarmo
od €699

Kombinovaný kočík ako stvorený do mesta a na spevnené cesty. Presne tam je určený na používanie kočík Moon N° ONE. Priestranný pre dieťa, skvele ovládateľný a extra spratný po...

+ ďalšie
Kód: 83/BLA
Moon Style limitovan edcia Ros gold 2021 2v1 Max Quality
ZadarmoZadarmo
€699,90

Absolútne úžasná kombinácia farieb limitovanej edície Moon Style Rosé Gold Vás chytí za srdce. Prepracovaný dizajn je zvládnutý na jednotku. Zároveň sú prepracované aj funkčné...

Kód: 95

Kombinované kočíky Výrobcu Moon môžete zakúpiť vo viacerých farebných variantách. V tejto kategórii sa nachádzajú kočíky, ktoré sa označujú ako dvojkombinácie. Takýto kočík budete môcť používať s hlbokou vaničkou alebo so športovou časťou, ktoré sú v cene kočíka.

Samozrejme, takýto kočík je možné dovybaviť autosedačkou a ostatným príslušenstvom podľa vlastnej potreby. Momentálne sú všetky kombinované kočíky Moon dodávané s pláštenkou proti dažďu, čo určite oceníte počas nepriaznivého počasia. Dokúpiť k týmto kočíkom je možné prebaľovacie tašky, adaptéry na pripevnenie autosedačiek ku konštrukcii, rukávniky a fusaky.

#ShowMore#

Pre Vašu zjednodušenú orientáciu môžeme jednotlivé kočíky stručne charakterizovať takto:

  • Moon N°One - moderný kočík pre štýlových rodičov, ktorí hľadajú ľahký a spratný kočík. Spomedzi modelov Moon sa jedná o váhovo najľahšiu variantu športového kočíka. 
  • Moon Resea S - absolútny miláčik a najpredávanejší spomedzi kombinovaných kočíkov Moon. Zamilujete si jeho dizajn, jemné pruženie podvozka a možnosť skadania športovej časti spolu s konštrukciou kočíka. Ideálny do meta, no zvláda aj ľahký terén.
  • Moon Nuova Air - kočík aj do náročnejšieho terénu. Vďaka nafukovacím kolesám odtlmí aj náročnejšie prekážky a terén tak bude zjazdnejší a pre dieťa bude jazda komfortná. Odporúčame pre aktívnych rodičov, ktorí si radi vyjdú aj na nespevnenú cestu.
  • Moon Style - ak hľadáte spratný kočík, toto bude favorit číslo jeden. Ako bonus - hlboká vanička je skutočne veľká a v rámci značky ju nik neprekoná. Zložíte ho jedným šupom a zmestíte aj do menšieho mestského vozidla. Čo viac dodať. Toto je kráľ v spratnosti, ktorý má jednoducho štýl.